Sérum pro větší rtySÉRUM PRO VĚTŠÍ RTYSÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY

SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY
Sérum pro větší rty
SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY
Sérum pro větší rty

SÉRUM PRO VĚTŠÍ RTY

KOUPIT

Obsahuje originální recepturu BoostingTM komplex kombinující několik účinných látek pro dosažení větších a smyslných rtů. Tento komplex může vyvolávat jemně štiplavý pocit nebo brnění rtů. Dále ve složení naleznete kofein pro vyhlazení a vypnutí rtů, zvýraznění jejich přirozené barvy i jejich kontur. A kyselinu hyaluronovou, která zajišťuje zpevnění, vyživení a hydrataci. Zároveň na rtech redukuje drobné mimické vrásky.

  • zvětšení objemu rtů již po první aplikaci
  • zpevnění a zvýraznění kontur
  • redukce mimických vrásek
  • lesk a hydratace

Sérum lze použít také jako podklad pod rtěnku nebo lesk na rty. Sérum může vyvolávat jemně štiplavý pocit nebo brnění rtů.

Jaké jsou jeho účinky?

BoostingTM komplex obsahuje účinné látky pro větší a smyslné rty. Kofein vyhlazuje a vypíná rty, zvýrazňuje jejich přirozené barvy a kontury. Kyselina hyaluronová zajišťuje zpevnění, vyživení, hydrataci a redukuje drobné mimické vrásky.


Jak sérum používat?

Před použitím důkladně lahvičku protřepejte! Sérum naneste pomocí pěnového aplikátoru rovnoměrně  na oba rty a nechte působit. Pár minut po aplikaci nejezte ani  nepijte. Pro okamžitý efekt aplikujte dle potřeby kdykoliv během dne, maximálně však 6krát za 24 hodin. Sérum lze použít také jako podklad pod rtěnku nebo lesk na rty. Vyhněte se aplikaci na kůži v okolí rtů.


Složení

Aqua, Glycerin, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Undecylenate, Aroma, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Caffeine, Cyclodextrin, Methyl Nicotinate, Resveratrol, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben.