Produkty Planthé

PRÉMIOVÁ ŘADA
LÉKÁRENSKÉ KOSMETIKY

PLANTHÉ Laboratories je prémiová řada lékárenské kosmetiky. Díky inovativnímu propojení moderních farmaceutických poznatků a klinicky ověřených přírodních látek vznikly oleje jedinečné lékárenské kvality pro každodenní péči o pleť zejména v oblasti obličeje.

Lékárenské přípravky PLANTHÉ Laboratories obsahují:

  • 100% čisté rostlinné oleje lékárenské kvality pro každodenní péči o pleť,
  • extrakt rozmarýnu působící jako účinná složka a antioxidant stabilizuje vlastnosti přípravku po jeho otevření až 6 měsíců,
  • klinicky ověřené přírodní léčivé látky napomáhající k ošetření pleti a maximální podpoře blahodárných účinků,
  • jedinečné přírodní vůně, které činí přípravky neodolatelně svěží.

O PLANTHÉ

Proč zvolit oleje namísto krémů?

Kůže vstřebává až 60% toho, co na ni naneseme, a proto bychom měli volit jen tu nejlepší péči o pleť. Běžné kosmetické přípravky mohou obsahovat látky, které nemusejí být pleti vždy prospěšné. Pleťové oleje na druhou stranu vždy obsahují pouze přírodní složky a svou sílu čerpají z bylinek, květů a ovoce, a proto jsou velmi prospěšné i k léčbě různých kožních problémů. Navíc pleť nezatěžují, nezanechávají na ni mastný film a jsou vhodné pro každý typ pleti.

Jsou oleje pro Vás?

100% čistý olej a extrakty z bylin tvoří dokonalou péči i pro tu nejcitlivější pleť. Oleje jsou absolutně tolerantní k pleti. Minimalistické složení oleje na pleť z několika jednoduchých ingrediencí zaručuje pokožce i v oblasti obličeje velmi šetrnou péči, proto se dá použít pro celou rodinu.

Proč kosmetika PLANTHÉ Laboratories?

Pleťové oleje PLANTHÉ Laboratories jsou založeny na nejnovějších výzkumech, které prokázaly výbornou účinnost na obličej s vynikající snášenlivostí a tolerancí každého typu pleti, navíc jsou dermatologicky testované. Při jejich výrobě jsou splněny veškeré etické normy a neprobíhá testování na zvířatech.

Jak oleje PLANTHÉ voní?

Každý produkt má svou unikátní lehkou vůni, kterou si zamilujete. Oleje díky originálnímu složení – obsahu přírodního konzervantu rozmarýnu lékařského nežluknou a vydrží neodolatelně svěží až po dobu 6 měsíců od otevření. Pokud však produkt budete používat v přiměřeném množství 2x denně olej Vám vystačí na 3 měsíce.

Správná péče o pleť by se měla skládat z několika po sobě jdoucích kroků
a čištění pleti by mělo probíhat 2x denně – ráno i večer.

1. Pleť důkladně vyčistěte.

2. V dalším kroku je potřeba pleť připravit pro následnou péči a make-up. Pro hydrataci pleti, a tedy ochranu před stárnutím doporučujeme PLANTHÉ Hyaluronové sérum. Pokožka oleje lépe vstřebá, je-li mírně navlhčená.

3. Následující péči zvolte dle typu Vaší pleti. Máte-li suchou a citlivou pleť, sáhněte po PLANTHÉ Oleji na suchou a citlivou pleť, který Vaši pokožku zklidní a dostatečně vyživí. Pro normální a především problematickou pleť zvolte PLANTHÉ Moringový olej, ten Vaši pokožku okamžitě zkrásní, ošetří a vyživí, a pro zralou pleť je vhodný PLANTHÉ Arganový olej poskytující omlazující účinek. Jako péče po opalování se skvěle osvědčil PLANTHÉ Meruňkový olej. Za zázrak budete určitě považovat také PLANTHÉ Retinol sérum, které pomáhá redukovat vrásky i pigmentové skvrny a zároveň působí proti jejich dalšímu vzniku.

4. K ošetření nedokonalostí a kožních defektů (pupínků, ale také koutků či aft) doporučujeme PLANTHÉ Tea Tree oil.

Jak oleje skladovat?

Skladujte při pokojových teplotách 15–25 °C na suchém a tmavém místě. Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků i před mrazem. Po aplikaci vždy originální balení pečlivě uzavřete.

Jak oleje a séra používat?

Olej naneste kapátkem na dlaň nebo prst a aplikujte na důkladně vyčištěnou pokožku, poté jemně vmasírujte. Olej je určen pro obličej, oblast dekoltu a ruce. Lze použít také k přípravě pleťových masek nebo k masáži.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

instagram6

instagram5

instagram4

instagram3

instagram2

instagram1