TEA TREE OIL
OŠETŘUJÍCÍ

KOUPIT

Obsahuje originální kombinaci nejkvalitnějšího 100% čistého oleje z australského čajovníku s extraktem rozmarýnu lékařského, který povzbuzuje jeho protizánětlivou a antibakteriální účinnost. Díky této originální kombinaci:

  • efektivně ošetřuje a chrání pokožku,
  • čistí a zklidňuje akné, oděrky a další kožní defekty,
  • zklidňuje a ošetřuje místa po bodnutí hmyzem.

DOPORUČUJEME:
Tohoto skvělého pomocníka můžete kombinovat se všemi oleji PLANTHÉ Laboratories.

Jaké jsou jeho účinky?

Tea Tree olej z australského čajovníku (Melaleuca Alternifolia) spolu s extraktem rozmarýnu lékařského urychluje zklidnění podrážděného místa a posiluje tak antiseptickou a antibakteriální účinnost Tea Tree oleje. Toto spojení chrání a čistí pokožku s projevy akné a plísňové infekce, ošetřuje kožní defekty, jako jsou oděrky, afty, vyrážky či jakékoliv pupínky. Navíc také zklidňuje kůži po bodnutí hmyzu.


Jak olej používat?

Neředěný olej používejte pouze lokálně, a to pomocí prstu či tamponu přímo na postižené místo. Olej je možné přidat také do aromalampy, inhalátoru nebo sklenice vlažné vody určené ke kloktání. Kápněte na prst či tampon 1–2 kapky koncentrovaného Tea Tree oleje a aplikujte zevně pouze na konkrétní místo (na vyrážku, místo bodnutí hmyzem apod.). Neroztírejte na větší plochu kůže. Pro ošetření větší plochy pokožky či při koupeli nohou aplikujte Tea Tree olej ředěný (pokožka: 8 kapek na litr vody, koupel nohou: 15–20 kapek na litr vody). K výplachům dutiny ústní a ke kloktání Tea Tree olej vždy nařeďte (asi 3 kapky oleje na 200 ml vody). Roztok nikdy nepolykejte a po výplachu nebo kloktání vyplivněte.


Složení

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.